GWO BST/BSTR EĞİTİMLERİ

GWO BST/BSTR EĞİTİMLERİ

MORE ENERJİ , GWO (Global Wind Organisation) Eğitim Merkezi olarak, rüzgâr türbinlerine yönelik, uluslararası geçerlilikte GWO Temel Güvenlik Eğitimi verme yetkisine sahiptir.

GWO Temel Güvenlik Eğitimi (GWO Basic Safety Training BST/BSTR) Rüzgar Türbinleri için Yüksekte Çalışma ve Kurtarma, Elle Taşıma, Yangın Bilinçlendirme ve İlk Yardım Eğitimleri iş güvenliği modüllerini içermektedir.

MORE Enerji, GWO Rüzgar Türbinleri için Temel Güvenlik Eğitimleri’ ni İzmir’deki kapalı Eğitim Merkezi’nde vermektedir. Müşteri talebi doğrultusunda Rüzgar Enerji Santrallerinde de bu eğitimleri gerçekleştirebilmektedir.

MORE ENERJİ - GWO Eğitim Merkezi

MORE ENERJİ Eğitim Tesisi, Yüksekte Çalışma ile ilgili her türlü Senoryaya uygun, Rüzgâr Türbinlerine göre özel tasarlanmış kaçış platformları, klimalı seminer odası, GWO standartlarına uygun, dinlenme alanının var olduğu 500 metre kare kapalı alanı ve 12 m. tavan yüksekliği ile uluslararası geçerlilikte, kapsamlı eğitim tesisidir.

More Enerji GWO Eğitim Sağlayıcı

MORE ENERJİ San. ve Tic. Ltd. Şti., Bureau Veritas Belgelendirme tarafından, 23/02/2018 ’den itibaren TR006288-1 Sertifika Numarası ile GWO kriterlerinde GWO Temel Güvenlik Eğitimi sunan Eğitim Sağlayıcı olarak onaylanmıştır. Bu Eğitim Modülleri; Yüksekte Çalışma ve Kurtarma, İlk Yardım, Elle Taşıma ve Yangın Bilinçlendirme olacaktır.

Hızlı

Yenilikçi

Güvenilir

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish